Број на оглас: 2962536
Објавен на: 17.10.2018, 22:00
1 / 3

245/35/19 Fulda polovni

4.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 245/35/19 Fulda polovni proizvedeni vo 2014 god 3 komada Koristeni Cenata e za site 3