Број на оглас: 2962445
Објавен на: 15.06.2019, 09:30
1 / 5

ПОЕДИНЕЧНИ СТАЛАЖИ И КОРПИ ЗА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК

1 МКД Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат:

1. Поединечни сталажи од 1 м и 1,25 м
- секоја сталажа е придружена со два држачи за прикачување на рафтовите (5 и 7 евра од сталажа)

2. метални корпи за овошје и зеленчук од 1 м (8 евра од корпа)
- се поставуваат на самите рафтови наместо поединечна сталажа
- практични се и за поставување на чипсови, кроасани и друга слична роба
- секоја корпа доаѓа со три поделци за поделба на просторот во самата корпа

инфо на 071 29 44 74

Потврден огласувач
 Марика Т. Колевска