Број на оглас: 2962061
Објавен на: 11.10.2018, 10:04
1 / 2

SAMSUNG GALAXY J3 NOV 24 MESECI GARANCIJA

8.500 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Samsung
Модел:
J3
Боја:
Gold
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Potpolno nov.
Full pakuvanje.
24 meseci garancija.
Za korekcii vo cenata ne se javuvajte !