Број на оглас: 2962060
Објавен на: 21.08.2019, 09:25
1 / 12

FORD FIESTA 1.4 TDCI PRV SOPSTVENIK

1 €
Марка:
Ford
Модел:
Fiesta
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ford fiesta 1.4 tdci prv sopstvenik kupena od mi da motors so servisna kniska moze da se proveri kade sakate za poveke 077695955