Број на оглас: 2962040
Објавен на: 15.01.2019, 09:39
1 / 1

PRODAVAM POLOVNI DELOVI ZA FORD ESKORT I FIESTA

1 €
Марка:
Ford
Модел:
ESKORT
Tип на делови:
Делови за Сервис и одржување

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni delovi za FORD ESKORT I FIESTA,dizel motori 1.6 i 1.8,menjaci,alanseri,alternatori,vrati,stakla,se do posledno strafce KONTAKT BROJ 075 544 406