Број на оглас: 2961981
Објавен на: 29.03.2019, 19:14
1 / 3

Orginall aprilla motor

550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Aprilia
Вид:
Скутер
Година:
2008
Модел:
Ss

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava motor, aprilla donesen od Germanija