Број на оглас: 2961926
Објавен на: 22.04.2019, 20:46
1 / 10

Vw Phaeton 3.0 4motion.

8.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Phaeton
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo top sostojba i nema nitu edna zamerka.smeneto ulje filtri i 4 novi gumi. Full oprema so realni 171000km.Moze zamena za pomalo vozilo.