Број на оглас: 2961881
Објавен на: 16.08.2018, 17:51
1 / 7

Se prodava kukja na ulica STRUSKA

16.000 € 16.500 €
Број на соби:
4
Квадратура:
92 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
30 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Празен
Година на градба:
1980
Година на реновирање:
2015
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Запад
Адреса:
Struska

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Za povekje informacii na tel : 076 606 971