Број на оглас: 2961124
Објавен на: 15.03.2019, 23:40
1 / 1

Masa i klupi

140 € Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Masa i dve klupi. Montazna garnitura. 070/943773