Број на оглас: 2960865
Објавен на: 14.08.2018, 10:53
1 / 1

Samsung j5 2017 nov so garancia kupen od

1 € Цената е фиксна
Марка:
Samsung
Модел:
j5 2017
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


kupen pred 1 mesec od vip struga so pismena garancia crna boja neverluck
cena 180eur