Број на оглас: 2960864
Објавен на: 14.02.2020, 18:59
1 / 11

AUDI Q7 3.0 TDI

10.000 € Цената е фиксна 11.990 €
Марка:
Audi
Модел:
Q 7
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
177 kw / 241 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI Q7 3.0TDI QUATTRO

=VO ODLICNA SOSTOJBA, POSEDUVA MNOGU OPREMA.
-REGISTRIRAN DO april 2020 SO ZELEN KARTON
BEZ ZAMENI!!!! KESH SAMO!!!
POSLEDNA CENA FIKSNA 10.000 EUR
NE SE JAVUVAJ I NE GUBI VREME ZA PONISKA CENA!!!!