Број на оглас: 2960665
Објавен на: 29.05.2019, 13:18
1 / 12

FIAT BRAVO 1.9MJET 150 ks

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Bravo
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
115 kw / 156 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MOZE ZAMENA za pomalo
Full oprema
Atestirani folii
Komplet servis napraven
OD OPREMA
KLIMATRONIK
TEMPOMAT
KOMANDI NA VOLAN
BORD KOMPJUTER
ABS
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
AIRBAG (10)
ALUMINIUMSKI BANDASI
NOVI GUMI LETNI I ZIMSKI
O78/457-400 Vesna