Број на оглас: 2960393
Објавен на: 23.05.2020, 14:36
1 / 2

Znak amblem za Ford

950 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Samolepliv , dimenzii 17,7 x 6,7 santimetri ,nov neotpakuvan