Број на оглас: 2959809
Објавен на: 01.04.2020, 11:58
1 / 9

Gurtni za disk kocnici za SHIMANO, TEKTRO, AVID.

250 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат пакни за диск кочници за:

***SHIMANO***
1. M serija
2. XT serija
3. XTR serija

***TEKTRO***
Tektro Orion
Auriga Pro
Auriga Comp
Auriga E-Comp Draco
Draco WS
HDC
Aquila
Gemini

AVID
Elixir E1/E3/E5/E7/E9 / XO / XX for AVID DB1/DB3/DB5

Цена 250 денари (1 тркало)
450 денари (2 тркала)

Може и да се испратат по карго низ цела Македонија. Трошокот за карго превоз е на сметка на купувачот. За повеќе информации на:
075-730-910 (во случај да не сум достапен или не сум во можност да одговорам ќе бидете побарани после работа :D)
Може и на viber.