Број на оглас: 2959645
Објавен на: 18.04.2019, 14:07
1 / 12

Se izdavaat sobi vo centaro na grado

350 МКД
Квадратура:
120 m²
Спрат:
2
Греење:
Централо

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Sobi za podolg ili dneven prestoj sobite se vo centaro na grado opremeni so kupatila,tv,WiFi,parno greejne,topla voda.
TEL:075-657-074 TEL:077-790-443 TEL:078-265-247 TEL:070-504-073