Број на оглас: 2958954
Објавен на: 16.07.2018, 15:10
1 / 8

Mercedes E220 CDI Moze I Zamena

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mercedesot e vo perfektna sostojba se funkcionalno na nego...full oprema bez nikakva mana..Moze i zamena za pomala kola!!