Број на оглас: 2958916
Објавен на: 03.10.2018, 10:41
1 / 9

Куќа во центарот на градот

По Договор
Број на соби:
8
Квадратура:
300 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Друго
Дворна површина:
30 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Ocka Mihajlovski

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во центарот на градот, со основа од 100 м2, приземје плус два засебни спратови. Еден спрат располага со две спални соби, терпезарија, дневна соба, кујна и купатило. Цена по договор. За повеќе информации јавете се на 075674870.