Број на оглас: 2958873
Објавен на: 13.02.2019, 17:38
1 / 8

Викенд куќа во Асамати

14.990 € Цената не е фиксна
Квадратура:
39 m²
Број на соби:
3
Греење:
Струја
Наместена:
Делумно

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Се продава реновиран и опремен целосно легализиран со дворно место квадратура 39м2.
Тврда Градба .Двор со тараса и чист имотен лист
За информации на пишете во порака или на тел : 076 579 525