Број на оглас: 2958501
Објавен на: 06.08.2018, 15:01
1 / 10

Haulotte Lift

19.000 € 20.000 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


22m
Drzi do 265kg
Bo odlinca sostojba
Donesono od CH
Moze i zamena