Број на оглас: 2958469
Објавен на: 16.08.2018, 19:56
1 / 12

Издавам стан кај тобако 2, близу ОСУ Блаже Конески

200 €
Број на соби:
2
Квадратура:
46 m²
Греење:
Централно
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
Адреса:
Кузман Јосифовски Питу

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Стан со површина 46м квадратни на 5ти кат со лифт. Располага со една спална, дневна соба, кујна, купатило и тераса. Станот е комплет опремен. Спремен за вселување веднаш. За повеќе информации јавете се на 075-531-516.