Број на оглас: 2958331
Објавен на: 02.07.2020, 20:58
1 / 3

Komanden Sator M70

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Кампување и Природни активности / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava komanden sator M70 so osnova 3x3 metri. Kompletno so metalna konstrukcija.

Povejke informacii na mob. broj.