Број на оглас: 2958148
Објавен на: 15.07.2018, 15:16
1 / 5

SE PRODAVA TRAKTOR UNIVERZAL

3.300 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA TRAKTOR UNIVERZAL VO ODLICNA SOSTOJBA. CENATA NA TRAKTOROT E 3300 EVRA SO MOZNOST ZA DOGOVOR.
BROJ ZA KONTAKT 076 507 590