Број на оглас: 2957937
Објавен на: 07.12.2018, 07:51
1 / 2

Pikamer

1.234 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam novo silo za pikamer mozna i zamena za kola ili motor