Број на оглас: 2957920
Објавен на: 02.08.2020, 10:29
1 / 2

Termusi za sladoled

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


3 termusi od 15l 20l i 25l za sladoled