Број на оглас: 2957919
Објавен на: 02.08.2020, 10:30
1 / 1

Stativa za torta

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Stativa za svadbeni torti, 3 i 5 sprata