Број на оглас: 2957354
Објавен на: 19.10.2018, 10:01
1 / 12

VW TOUAREG 2.5TDI 4X4 RACEN MENUVAC FULL OPREMA MOZNA ZAMENA

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touareg
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
128 kw / 174 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW TOUAREG 2.5TDI 4X4
-REGISTRIRAN DO 12/2018
-SERVIS NAPRAVEN KOMPLETEN MASLO FILTRI
-OPREMA EKSTRA FULL
-KOZA
-NAVIGACIA
-KOZEN VOLAN SO KOMANDI NA NEGO
-TEMPOMAT
-BORD KOMPJUTER
-EL NA SITE STAKLA
-EURO KUKA
-I MNOGU DRUGA DODATNA OPREMA...
-MOZNA ZAMENA ISKLUCIVO OZBILNI KUPCI REALNI CENI