Број на оглас: 2956648
Објавен на: 18.08.2018, 11:54
1 / 11

Prikolka Adria A432PX

4.000 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Вид на оглас: Се продава


Prikolkata e kupena od Danska, donesena vo MK so vozenje, za poveke informacii na mob