Број на оглас: 2956371
Објавен на: 20.06.2019, 12:10
1 / 2

Alternator za Land Rover

5.500 МКД Цената не е фиксна
Марка:
LandRover
Модел:
Freelander
Tип на делови:
Електрични делови

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Се продава алтернатор, 85А. Алтернаторот е изваден од хаварисано возило, без никакви оштетувања на него.
За дополнителни информации, контактирајте!!!