Број на оглас: 2955907
Објавен на: 29.09.2020, 22:33
1 / 5

Fiat Brava 1.9 D PERFEKTNA

950 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Brava
Година:
1996
Гориво:
Дизел
Километри:
95000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
65 kw / 88 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Fiat Brava 1.9 D kolata e vo perfektna sostojba nema nikakva mana , karoseriski super . Od oprema poseduva airbag abs elektrika na stakla retrovizori fabricko radio.Napravena promena na maslo ,filter za maslo i grejaci . Vredi da se vidi kolata e pali vozi. CENA PO DOGOVOR
br za kontakt : 071-759-992