Број на оглас: 2955884
Објавен на: 14.07.2018, 12:50
1 / 4

Fiat stilo

1.100 € Цената не е фиксна 1.300 €
Марка:
Fiat
Модел:
Stilo
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e so defek turbina 1.9JTD