Број на оглас: 2955880
Објавен на: 11.09.2018, 17:55
1 / 5

Opel Astra F

1.800 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1997
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Кабриолети
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Astra F 2.0 115ks Kolata e vo ekstra sosotojba registrirana do 03.10.2018 moze da se vidi i proba vo sekoe vreme za poveke inf na Tel:078 656 417 ICE