Број на оглас: 2954834
Објавен на: 12.07.2018, 13:52
1 / 10

Sat leon 1.9 tdi 105 konja

1 €
Марка:
Seat
Модел:
Leon
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e staklo vo perfektna sostojba kompletno servisirano telefon za kontakt na ovoj broj 078333173