Број на оглас: 2954820
Објавен на: 19.07.2018, 05:47
1 / 4

Xiaomi Redmi Note 5A

7.500 МКД 8.000 МКД
Марка:
Xiaomi
Модел:
Redmi Note 5A
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


5.5" HD display
13MP camera
Quad-Core processor
2GB RAM
glanc nov ne uklucen so 2god garancija