Број на оглас: 2954798
Објавен на: 06.09.2018, 20:33
1 / 4

Lovecka puska - Bokerica

12.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava polovna puska Bokerica TOZ 34 kazibar 12 proizvedena vo Rusija. Isklucivo za lica so dozvola za oruzje