Број на оглас: 2954776
Објавен на: 05.09.2018, 12:48
1 / 4

Fiat Croma 1.9 JTD vo mnogu dobra sostojba pali vozi....

3.100 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Croma
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Fiat Croma 1.9 JTD Kw:96/Ks:130 2007Godina so realni Km:169.948..Registrirana do mesec Septemvri..Kolata e koska mnogu brza so mnogu oprema i dobro socuvana dojdete videte probajte i uverete se samite...Na E-mail ne odgovaram samo na mobilen tel:072-566-688...072-566-688....JAVETE SE...