Број на оглас: 2954735
Објавен на: 12.07.2018, 12:08
1 / 5

Se prodava opel corsa c

1.650 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2001
Гориво:
Бензин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
43 kw / 58 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Corsa c 1.0
Kolata ima klima,elektrika,dalecinsko i dr.
Vo ispravma sostojba,nisto ne i fale
Reg.do 02.04 2019