Број на оглас: 2954490
Објавен на: 16.01.2019, 16:49

Se prodava stan

16.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
2
Квадратура:
60 m²
Греење:
Дрва
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Запад
Адреса:
Hristijan karpos

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot se naogja NA ulica hristijan todorovski karpos informacii samo NA ovoj Broj 078/987-653