Број на оглас: 2954470
Објавен на: 02.08.2020, 09:31
1 / 9

КУЌА ПОД КИРИЈА( за краток или подолг престој)

По Договор
Број на соби:
9
Квадратура:
100 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
500 m²
Тип на домот:
Вила
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1993
Година на реновирање:
2010
Број на балкони:
5 Балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Струга

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Доколку сте во потрага по пријатен и релаксирачки одмор, опкружени со свеж воздух, мир и тишина, а сепак недалеку од плажата и Охридското езеро за Вас и за Вашето семејство, тогаш Вила ДАНИ е вистинското место за вас.
Вилата е на три спрата, може да се издава заедно за групни одмори, а и посебно. Засебен тоалет, кујна, тераса
Просторен двор со можност за паркинг на повеќе возила.
-Вилата се наоѓа на само 2км оддалеченост од Струга.
-500 м оддалеченост од Охридското Езеро
-Се издава за краток или подолг престој