Број на оглас: 2954209
Објавен на: 23.09.2018, 14:43
1 / 6

Circular I masina za spojuvanje agli

550 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Circular so postolje I masina za spojuvanje agli