Број на оглас: 2954203
Објавен на: 20.07.2018, 13:00
1 / 6

Daewoo nubira

600 € Цената не е фиксна
Марка:
Daewoo
Модел:
Nubira
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2018
Сила на моторот:
101 kw / 137 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Daewoo nubira,2.0 130 ks.Motor perfekten,klima ,karoseriski ima zabeleski,vredi da se vidi,ima prostor za dogovor