Број на оглас: 2953911
Објавен на: 17.08.2018, 18:54
1 / 11

OPEL MERIVA 1.7 DIZEL GERMANSKA CARINETA - POLO , SKODA

2.990 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Meriva
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL MERIVA 1.7 CDTI 2004GOD UVEZENA OD GERMANIJA PLATENO SE DO REGISTRACIJA FULL OPREMA, DOBRA SOSTOJBA .