Број на оглас: 2953853
Објавен на: 16.07.2018, 10:25
1 / 2

Vitrina za pijalok

8.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


Malce koristena vitrina viva 8 vitrina amstel 9000 den