Број на оглас: 2953428
Објавен на: 20.09.2018, 13:00
1 / 7

SE PRODAVA FORD FOCUS

3.300 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2018
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA FORD FOCUS 1.6 TDCI VO ODLICNA SOSTOJBA KOLATA E UVEZENA OD ITALIJA I PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA OD OPREMA POSEDUVA KLIMA ALUMINIUMSKI BANDAZI ELEKTRICNI PROZORCI ELEKTRICNI RETROVIZORI HALOGENKI RADIO CD/MP3 SONY I MNOGU DRUGA OPREMA ZA POVEJKE INFORMACII NA TEL 071 603 615 CENA PO DOGOVOR