Број на оглас: 2953227
Објавен на: 15.02.2019, 09:33
1 / 5

Seat

4.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Seat
Модел:
Leon
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata e od Ch so original km .vo odlicna sostojba Moze zamena so passat karavan /2006 god vw Touran so 7 sediste golf 6 benzin !Reg.05.10.2019 so zelena karta kontakt 070459999