Број на оглас: 2953113
Објавен на: 16.02.2020, 19:20
1 / 3

FIAT PALIO 1.7 TD

1.100 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Palio
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Registrirano servisirano redovno smeneto ulje i filtri
Viber +38978646202