Број на оглас: 2953056
Објавен на: 06.09.2019, 13:00
1 / 4

ovco sirenje

270 €

Категорија: Храна и готвење / Сирење /Млечни производи

Вид на оглас: Се продава


Пастеризирано овчко сирење
Од сопствена фарма
Цена 270 Денари