Број на оглас: 2952848
Објавен на: 21.03.2019, 11:55

prodavam kuka

9.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
2
Квадратура:
202 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Нема
Дворна површина:
/ m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Празен
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
Адреса:
mirce acev 17

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


prodavam Kukja na ulica
Mirce Acev br17

poveke info na
077/644-889