Број на оглас: 2952832
Објавен на: 16.03.2019, 16:22
1 / 12

Aprilia Atlantic 200

1.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Aprilia
Вид:
Скутер
Година:
2004
Модел:
Atlantic 200
Километри:
25000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava ili menuva Aprilija Atlantic 200cc 2004g.
Motorot e vo odlicna sostojba napraven kompleten servis masla i filteri registriran so zelen karton. Mnogu mala potrosnja od 2.5-3 l/100km. Celo vreme garaziran. Nema potreba od nikakvi vlozuvanja.

Mozna e zamena.

Informacii na telefon 078-453-442
Informacii na telefon 078-453-442
Informacii na telefon 078-453-442