Број на оглас: 2952677
Објавен на: 26.03.2019, 10:45
1 / 3

Деловен простор во Сењак 37м за 12.000евра

12.000 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
37 m²
Греење:
Нема

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Се продава простор со површина од 37 метри квадратни во Сењак лоциран на задната страна од зградата спроти Кам маркет и Нада Меркур.Деловниот простор е погоден за обавување на занаетчиска дејност,за училница или може да се пренамени во стамбен простор .Извршена е приватизација и на земјиштето.
Тел.076 464 736