Број на оглас: 2952660
Објавен на: 15.08.2018, 12:01
1 / 6

polo fof 1.2 klima

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Fox
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


poloto e sega doneseno od germanija mnogu dobra sostojba klima novi gumi centralno servo i dr. plateno se do reg.klimata ispravna potrosuvacka 5.5 litri na 100 km otvoreno kupeno od prv sopstvenik